phoneRed 03142414594-5

smartphone 09133187343

redsms  500097777777000

بوته ریختگری

settings.png ضایعات فلزی، بازیابی و استفاده از فلزات با ارزش قابل توجهی که در طول فرآیندهای صنعتی تولید می شوند، به شمار می روند. می توان چندین نوع ضایعات فلزی را نام برد از جمله ضایعات فلزی مس و چدن و آهن که در ادامه به آنها پرداخته خواهد شد.

ادامه مطلب...

خریدار ضایعات فلزی ، ضایعات فلزی و هوش مصنوعی

settings.png امروزه صحبت از chat GPT و هوش مصنوعی از مطالب بروز دنیا می باشد.

به همین منظور تصمیم گرفتیم نظر هوش مصنوعی در رابطه با ضایعات فلزی و بازیافت ضایعات را جویا شویم.

در ادامه  پاسخ های Chat GPT  در این رابطه را خواهید دید.

لازم به ذکر است کلیه ی عکس های این مطلب توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است.

ادامه مطلب...

settings.png بوته چدنی چیست؟

برای حرارت دهی و ایجاد مذاب نمیتوان بصورت مستقیم از کوره استفاده می کند. در واقع فرایند ذوب کردن نیاز به قطعات و ابزار مخصوصی دارد تا مواد و عناصر در این پروسه دچار افت کیفیت و یا آسیب نشوند. برای جلوگیری از ارتباط مستقیم شعله و سوخت با ماده مذاب از بوته گرافیتی استفاده می‌کنند. به کمک بوته چدنی می‌توان حرارت لازم را از طریق دیواره‌های به مذاب انتقال داد.

ادامه مطلب...

settings.pngامروزه فروش ضایعات فلزی ، قراضه آهن و براده آهن و برده مس و چدن و ... بازار پر رونقی دارد. به گونه ای که دیگر  نباید از دیدن همسایه تان که مقداری قراضه آهن در دست و مقداری در انباری پنهان نموده است تعجب کنید!

ادامه مطلب...

settings.png آند یوک که به عنوان براکت نیز شناخته می‌شود، می‌تواند با ریخته‌گری فولاد از ضایعات فولادی ساخته شود. برای جوشکاری صفحات فولادی معمولاً از فولاد استفاده می شود.هر بازو از بدنه مذکور امتداد یافته و به یک آند کربن متصل است . هر بازو همچنین شامل یک سطح مقطع کاهش یافته است ، مشخصه آند یوک بدین صورت است که سطح مقطع کاهش یافته گفته شده حداقل یک سوراخ را شامل می شود

 

ادامه مطلب...